Tel/Fax.: (+372) 7 405 931 E-mail.:info@handstaff.ee


Uudised

informatsiooni meie tegemistest

HandStaff OÜ-le on omistatud AS Krediidiinfo poolt koostöös maailma suurima krediidihinnanguagentuuri Experian-ga Eduka Eesti Ettevõtte tunnus.


As Krediidiinfo kirjutab:

Krediidiinfo hindab koostöös maailma suurima krediidihinnanguagentuuri Experian-iga igal aastal Eesti ettevõtete majandus- ja finantsnäitajaid ning maksekombeid. Selle tulemina arvutatakse välja krediidireiting (AAA-suurepärane; AA-väga hea; A-hea; BBB-rahuldav; BB-kasin; B-nõrk; C-mitterahuldav). Analüüs toimub Experian-i poolt väljatöötatud finantsvalemite alusel, mida aktsepteerivad finantsettevõtted ja koostööpartnerid üle maailma.
Majandusolukorrale koondhinde andmisel arvestatakse firma majandustegevusega seonduvat infot, turupositsiooni, kasvu- ja arengutrende ning potentsiaali. Ettevõtte finantsolukorra hinnang põhineb mitme majandusaasta bilansside ja kasumiaruannete näitajatel ning struktuuri-, trendi- ja suhtarvanalüüsidel. Hinne ettevõtte maksekommetele antakse maksehäirete, maksuvõlgade ja maksetavade analüüsi põhjal.
Teie ettevõtte viimase aasta Reiting on AA (väga hea!)
Positiivne hinnang Teie ettevõttele näitab eelkõige kõrget usaldusväärsust koostööpartnerina, tunnustab head juhtimist praegusel eriti keerulisel majandusperioodil – ajal, mil ettevõtte usaldusväärsuse ja madala krediidiriski tõestamine on äripartneritele saanud eriti oluliseks argumendiks. Seetõttu väljastamegi tunnistusi ainult väga piiratud hulgale ettevõtetele Eestis, kes vastavad krediidireitingu A-taseme nõudmisetele. Selliste firmade hulka kuulub ka Teie ettevõte!

 

 

 TN-Lehti-s ilmunud artikkel HandStaff OY-st: